خانه وب سایت خبری

وب سایت خبری

برای راه اندازی وب سایت خبری موفق، کاربر پسند، باید از نرم افزاری حرفه ای استفاده کرد. ما در آنیکال این امر را برایتان فراهم می کنیم.
با تکنولوژی، دانش و تجربه آنیکال، بستری قدرتمند و انعطاف پذیر، جهت راه اندازی وب سایت خبری در اختیار خواهید داشت.

در حرفه خبر وخبررسانی، طراحی سایت خبر گزاری و یا طراحی پرتال خبری نقشی کلیدی دارد، چرا که سایت های خبری از پر بازدیدترین سایت های اینترنتی هستند. با توجه به حجم بالای کاربران اینترنتی و اهمیتی که امر خبر و اطلاع رسانی دارد به خوبی می توانید درک کنید طراحی وب سایت خبری که مطالب مفید و عالی در آن گنجانده شده باشد؛ تا چه اندازه می تواند به کسب و کار خبریتان رونق بدهد و تا چه اندازه می توانید از این پایگاه خبری خود درآمد زایی داشته باشد . برای روشن تر شدن میزان درآمد زایی که یک پایگاه خبری بالقوه می تواند داشته باشد همانقدر بدانید که سایت های خبری که در حال حاضر دارای رتبه الکسای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ در ایران هستند، به طور میانگین ۲۵ میلیون تومان در ماه فقط از پذیرفتن تبلیغات در سایت خود درآمد کسب می کنند .

طراحی وب سایت خبر ی برای چه کسانی مفید است ؟

طراحی سایت خبری برای پایگاه های خبری امری ضروری است. تمامی کسانی که با مطبوعات، روزنامه ها و نشریه ها سروکار دارند پایگاه خبری محسوب می شوند. پس باید برای بهتر دیده شدن، طراحی پورتال خبری در دستور کار آنها باشد.
مهم نیست صاحب نشریه یا روزنامه ای با سابقه کهن هستید یا نشریه ای تازه کار دارید، با طراحی وب سایت خبری و رعایت ریزه کاری هایی که متخصصان این امر به شما می گویند، به راحتی می توانید جزء اولین انتخاب های کاربران در دنیای خبر باشید. با این حساب اگر از قدیمی های روزنامه و نشریه هستید می توانید پر قدرت تر از قبل توان خودتان را به رخ رقباتان بکشید؛ اگر هم از تازه کاران این حرفه هستید، به راحتی می توانید سری در میان سرهای نشر و خبر در بیاورید و خودی به دیگران نشان دهید.

نکاتی که باید در طراحی سایت خبری در نظر بگیرید

نحوه قرار گرفتن اخبار در طراحی وب سایت خبری بسیار مهم است، به این مفهوم که کاربر به محض وارد شدن بتواند با صرف کمترین زمانِ ممکن خبر مورد نظرش را بیاید. نکته دیگری که در طراحی سایت خبری باید رعایت شود، بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. در نظر بگیرید طراحی سایت خبر گزاری شما بسیار عالی صورت گرفته باشد و بهترین مطالب را در سایت خود قرار دهید اما در جستجوی کاربران، سایت شما به چشم نیاید، به همین راحتی تمام زحمات شما و تیمتان به هدر می رود در این موقع مطالب وب سایت خبری شما اصلا ارزشی نخواهد داشت . برای این که گرفتار چنین حالتی نشوید طراحی سایت خبری خود را به یک تیم با تجربه بسپارید؛ زیرا این متخصصان در حوزه طراحی پورتال خبری با در نظر گرفتن انواع روش های مناسب نشر و انتشار خبر و همچنین با ارائه راهنمایی های لازم جهت بالا بردن ترافیک وب سایت موفقیت پایگاه خبری شما را در اینترنت تضمین می کنند . با توجه به افزایش روز افزون کاربران در استفاده از موبایل و تبلت، امکان بارگذاری وب سایت خبری شما در تلفن های هوشمند نیز باعث می شود سایت خبری شما یک سر و گردن بالاتر از رقبا باشد.

سایت های خبری که در حال حاضر دارای رتبه الکسای بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ در ایران هستند، به طور میانگین بالای ۲۵ میلیون تومان در ماه فقط از پذیرفتن تبلیغات در سایت خود درآمد کسب می کنند

سیستم مدیریت محتوا ، ترجمه عبارت content management system یا CMS است ، که به معنای سیستم نرم افزاری ای است که به کمک آن محتوا مدیریت می شود و به نرم افزارهایی گفته می شود که نظام قابل مدیریتی را در ثبت , بروزرسانی و بازیابی محتوا فراهم می آورند. سیستم مدیریت محتوا تحولی شگرف در زمینه طراحی و مدیریت وب سایت های اینترنتی به شمار می آید. امروزه توقع بینندگان سایت های وب بسیار بالا رفته و دیگر مرور وب سایت هایی با صفحات ثابت و راکد هیجانی در آنها ایجاد نمی کند. امروز کاربران به دنبال سایت هایی می گردند که بتوانند به نوعی در گوشه ای از آن سهمی داشته باشند و ارائه محتوی، مطالب و اطلاعات جدید در هر بار رجوع کاربران به وب سایت ، می تواند آنها را پایبند سایت نماید.

برخی از امکانات سیستم مدیریت محتوا خبری :

ایجاد، ویرایش و حذف دسته بندی اخبار به صورت نامحدود
ایجاد، ویرایش و حذف اخبار به صورت نامحدود
ایجاد، ویرایش و حذف صفحات به صورت نامحدود
آپلود، ویرایش و حذف فایل به صورت نامحدود
ثبت نظرات برای اخبار به صورت نامحدود
بررسی، حذف و تایید نظرات ارسال شده برای اخبار
آپلود، نصب و انتخاب قالب به صورت نامحدود
سفارشی سازی و ویرایش قالب
ایجاد، ویرایش و حذف انواع بلاک به صورت نامحدود
ایجاد، ویرایش و حذف انواع منو به صورت نامحدود
آپلود، نصب و انتخاب افزونه ها بصورت نامحدود
ایجاد، ویرایش و حذف انواع کاربر به صورت نامحدود
ثبت نام و عضویت در سایت به صورت نامحدود
تنظیمات حرفه ای
ابزار درون ریزی و برون ریزی
فونت فارسی
ایجاد، ویرایش و حذف گالری تصاویر به صورت نامحدود
ایجاد، ویرایش و حذف انواع فرم به صورت نامحدود
آمارگیر
امکان ایجاد صفحات پیوندهای مفید

معرفی دفاتر و نمایندگی ها و شعب خبرگزاری
امکان ارسال، ویرایش، حذف و پخش انواع فرمت های صوتی
امکان ارسال، ویرایش، حذف و پخش انواع فرمت های ویدیویی
آپدیت سایت
منوی سلسله مراتبی
ادیتور پیشرفته متن
پنل تبلیغات
طراحی تمپلت اختصاصی
گالری تصاویر
پیام های متحرک
موضوعات مرتبط
امکان قرار دادن چارت سازمانی
امکان معرفی خبرنگاران
امکان قرار دادن بخشنامه ها و قوانین خبری
امکان قرار دادن مقالات، تحلیل ها و …
امکان معرفی اشخاص و شخصیت ها
امکان معرفی کالا و محصولات خبری
امکان ارسال اخبار توسط بازدیدکنندگان
تصویر ویژه خبر

مدیریت اشتراک خبری
خبرخوان اتوماتیک
امکان دسته بندی مقالات، تحلیل ها و …
امکان دسته بندی بخشنامه ها و قوانین خبری
خروجی ار اس اس
برچسب گذاری مطالب
جستجوی حرفه ای
تغییر رنگ سایت
نقشه سایت
صفحه ارتباط با ما
صفحه درباره ما
امتیاز دهی به مطلب
نسخه چاپی صفحه
ارسال مطلب به دوستان
نظرسنجی
فرم ساز پیشرفته تحت وب
ایجاد، ویرایش صفحات به صورت ویژوالی
نمایش تعداد بازدید از هر خبر
آرشیو اخبار